Price ₹
14,000.00
| General Details: | |
| Material | Stainless Steel |
| Accuracy | 1% |
| Others: | |
| Brand | Groz |
| Model Name/Number | FM |
| Display | Local |
| Color | stard |
| Design Pressure | oval gear mechanism |
| Recommended Order Quantity | 3 |
Price ₹
13,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Automotive |
| Accuracy | -0.1 |
| Others: | |
| Brand | Groz |
| Application Media | Disel |
| Model Name/Number | Hesham |
| Display | Digital |
| Flow Range | 70LPM |
| Color | Black |
| Weight | 3 kg |
| Voltage | 12V |
| I Deal In | New Only |
| Recommended Order Quantity | 1 |
Price ₹
11,000.00
| General Details: | |
| Power Supply | 12V/24V/220VAC |
| Usage/Application | Manual |
| Others: | |
| Application Media | Diesel/OIl/Kerosan |
| Color | Black |
| Flow Range | - +-0.5% |
| Voltage | 12V/24V/220VAC |
| Country of Origin | Made in India |
Price ₹
11,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Automotive |
| Accuracy | +-0.5% |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Application Media | Diesel |
| Line Size | 25MM |
| Operating Pressure | 0.3Mpa |
| Display | Digital |
Price ₹
11,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | DIESEL |
| Material | Aluminum |
| Accuracy | 0.5% |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Application Media | Oil |
| Display Type | Mannual |
| Packaging Type | Packing BOX |
| Flow Range | 20-300 LPM |
| Operating Pressure | -0.1 |
| Line Size | 1" |
| Model Name/Number | 70OGM |
| Displays Size | 5inch |
| Power | 12V |
| Voltage | 12V |
| Supply Voltage | 12V |
| Weight | 2.300KG |
| Color | Black |
| I Deal In | New Only |
Price ₹
13,000.00
| General Details: | |
| Material | Aluminum |
| Accuracy | +-1% |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Application Media | Diesel |
| Size | 1'' |
| Model Name/Number | FM-800 |
if you are interested, please fill the below details: