Price ₹
13,000.00
₹13,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Automotive |
| Accuracy | -0.1 |
| Others: | |
| Brand | Groz |
| Application Media | Disel |
| Model Name/Number | Hesham |
| Display | Digital |
| Flow Range | 70LPM |
| Color | Black |
| Weight | 3 kg |
| Voltage | 12V |
| I Deal In | New Only |
| Recommended Order Quantity | 1 |
| Flow range | 0 - 2000 L / Min |
| Brand | Hesham |
| Line Size | 004 mm to 150 mm |
| Accuracy | 0.2 % - 0.5 % |
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Delivery Time | 8-9 |
| Production Capacity | 1 |
| Packaging Details | BOX Packing |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: