Price ₹
820.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Available usage/application: forklift |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Others: | |
| Brand | Autofriend |
| Packaging Type | Color Printed Box |
| Weight | 1KG |
| Country of Origin | Made in India |
| Recommended Order Quantity | 2 Piece |
Price ₹
4,800.00
| General Details: | |
| Color | Black |
| Vehicle Type | Industrial Use |
| Others: | |
| Brand | HESHAM |
| Item Code | HIS-FLWS-005b |
| Voltage | 12V or 24V DC |
| Is It Customised | Customisation |
| Country of Origin | Made in India |
| Strap Length | 1800mm |
| Width | 50mm |
Price ₹
4,000.00
| General Details: | |
| Color | Black |
| Material | Polyester |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Vehicle Model | Forklifts |
| Item Code | HIS-FLWS-005 |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Forklift seatbelt |
| Buckle Length | 6 to 9 inch |
Price ₹
850.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Car/ Bus/Truck |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Others: | |
| Brand | Autofriend |
| Vehicle Model | We offer universal 3 Point Automotive Auto Retractable Seat Belt which has the longest adjusted leng |
| Packaging Type | Color Printed Box |
| Weight | 1kg |
| Recommended Order Quantity | 1 Unit |
if you are interested, please fill the below details: