Price ₹
12,000.00
| General Details: | |
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Fuel Dispensing |
| Size | 1" |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Color | Red |
| Country of Origin | Made in India |
| Display | Digital |
Price ₹
4,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Fuel Dispensing |
| Size | 3/4-Inch and 1inch NPT Automatic Stainless Steel |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Diesel spout | 1" |
| Auto Nozzle Straight | 3/4" |
| Colour | Black/ Red |
| Usage | Dispenser Nozzle |
| Recommended Order Quantity | 1 |
Price ₹
10,000.00
| General Details: | |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Adblue/DFF/Urea |
| Others: | |
| Display Type | Digital |
| Color | Blue |
if you are interested, please fill the below details: