Price ₹
2,200.00
| General Details: | |
| Power | 10-110V DC |
| Lighting Color | Warm White |
| Lighting Type | LED |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Body Material | ABS Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
| Watt | 15 |
Price ₹
2,800.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Industrial |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Model Name/Number | HIS-FLWS-014R |
| Type | Wired |
| Number of Output | 9 - 30V |
| Voltage | 9 - 30V |
if you are interested, please fill the below details: