Price ₹
3,500.00
| General Details: | |
| Power | 12V |
| Usage/Application | Industrial |
| Others: | |
| Current | 24V To 12V |
| Output Voltage | 12v |
| Input Voltage | 24v |
| Brand | Hesham |
| Weight | 1.5 |
| Country of Origin | Made in India |
| Recommended Order Quantity | 20 Number |
Price ₹
1,500.00
| General Details: | |
| Power | 18W |
| Others: | |
| Input DC Voltage | 15-58 V |
| Output DC Voltage | 12 V |
| Current | 1.5 A |
| Brand | Drok |
| Size | 60 x 30 x 20 mm |
| Application | Vehicles |
if you are interested, please fill the below details: