Price ₹
52,500.00
| General Details: | |
| Application | Side Loader |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Weight | 270g |
| Dimension | 151 x 113 x 50 mm |
| Operating Temperature | -20 to +70 Degree C |
| Operating Voltage | DC 8-32V |
| Usage | Forklift Wireless Camera System |
Price ₹
58,000.00
| General Details: | |
| Voltage | 12V |
| Camera Technology | Digital Camera |
| Others: | |
| Material | stainless wireless camera |
| Color | Black |
| Brand | Hesham |
| Model Name/Number | 024F |
| Battery | 10000MAh |
| Recommended Order Quantity | 10 |
if you are interested, please fill the below details: