Price ₹
2,200.00
| General Details: | |
| Material | Plastic |
| Lighting Color | Red |
| Others: | |
| Body Material | Plastic lens and rubber grommet |
| Brand | Hesham |
| Service life | 50 |
| LED Voltage | 24V |
| Lens Diameter | 110 mm |
| Light Source | LED |
| Diameter | 110 mm |
| Overall Size | 130 mm |
if you are interested, please fill the below details: