Price ₹
50,000.00
| General Details: | |
| Voltage | 12V |
| Usage/Application | Forklift/Truck |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Weight | 4KG |
| Model Name/Number | 024 |
| Country of Origin | Made in India |
Price ₹
15,000.00
| General Details: | |
| Voltage | 12 - 24V |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Body Material | ABS |
| Frequency | 50 Hz |
| Display | 7 inch |
| Pin Type | Aviation 4 Pin |
| Recommended Order Quantity | 1 |
Price ₹
54,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Forklift |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Others: | |
| Part Required | Fork |
| Model Name/Number | HIS-FLWS-024 |
| Brand | HESHAM |
Price ₹
60,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | FORKLIFT WIRELES SS CAMERA SYSTEM |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Others: | |
| Model Name/Number | FORKLIFT WIRELES SS CAMERA SYSTEM(HIS-FLWS-024) |
| Brand | HESHAM |
| Packaging Type | 4-5Days |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Price ₹
20,000.00
| General Details: | |
| Monitor | 7" |
| Cable | Aviation 4 Pin |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Recording | Optional |
| IP | 66 |
| Power Bank | 10000MAH |
| Camera | AHD |
| Night Vision | Yes 15Meter |
| Application | Industrial/Forklift/truck/bus |
| Recommended Order Quantity | 1 |
Price ₹
20,000.00
| General Details: | |
| Monitor | 7" |
| Color | Black |
| Cable | 10M |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Vehicle Type | Forklift/Truck |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Bank | 10000MAH |
| Colour | Black |
| Application | Industrial/Forklift/truck/bus |
| Recommended Order Quantity | 1 |
Price ₹
60,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | FORKLIFT WIRELES SS CAMERA SYSTEM(HIS-FLWS-024) |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Others: | |
| Model Name/Number | FORKLIFT WIRELES SS CAMERA SYSTEM(HIS-FLWS-024) |
| Brand | HESHAM |
| Packaging Type | 4-5Days |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Price ₹
13,500.00
| General Details: | |
| Monitor | 7"HD |
| Cable | 10M |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Country of Origin | Made in India |
| Battery | 10000MAH |
| Application | Forklift Reverse Camera |
| Recommended Order Quantity | 1 |
Price ₹
20,000.00
| General Details: | |
| Material | Plastic |
| Others: | |
| Camera Technology | HD Monitor |
| Brand | Hesham |
| Model Name/Number | (HIS-FLWS-027) |
| Body Material | Plastic |
| Installation | NO |
| Power Source | 12V / 24V DC |
| Usage | Reverse Parking Camera |
if you are interested, please fill the below details: