Price ₹
9,500.00
| General Details: | |
| Voltage | 230V |
| Others: | |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power Source | AC Voltage |
| Mounting Type | Horizontal Mounting |
| Color | Black |
| Range | Standard |
| Sound Level | Good |
| I Deal In | New Only |
Price ₹
1,800.00
| General Details: | |
| Power | 9V battery |
| Material | ABS Plastic |
| Voltage | 380 V |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Phase | 3 Phase |
| Weight | 82 gm |
| Color | White |
| Recommended Order Quantity | 1 |
if you are interested, please fill the below details: