Price ₹
3,000.00
| General Details: | |
| Power Source | DC |
| Alarm Range | 105 dB |
| Usage/Application | Mining Truck or Dumper |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Sound Level | 105dB |
| Part Number | 025AV |
| Model Name/Number | 025AV |
| Color | Black |
| Voltage | 10-80V |
| Is It ISO Certified | ISO Certified |
| Country of Origin | Made in India |
| Recommended Order Quantity | 10 Number |
Price ₹
12,000.00
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Weight | 1.1 kg |
| Body Material | Mild steel |
| Output Power | 30 W |
| Sound Noise | 120 db |
| Built | in SPI Memory-4M bit~64M bit |
| Voice Length | 2000 seconds max |
if you are interested, please fill the below details: