Price ₹
3,000.00
₹3,000.00
| General Details: | |
| Power Source | DC |
| Alarm Range | 105 dB |
| Usage/Application | Mining Truck or Dumper |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Sound Level | 105dB |
| Part Number | 025AV |
| Model Name/Number | 025AV |
| Color | Black |
| Voltage | 10-80V |
| Is It ISO Certified | ISO Certified |
| Country of Origin | Made in India |
| Recommended Order Quantity | 10 Number |
| Delivery Time | Ready Stock or 15 Days |
| Production Capacity | 1000 |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: