Price ₹
3,500.00
₹3,500.00
| General Details: | |
| Power | 12V |
| Usage/Application | Industrial |
| Others: | |
| Current | 24V To 12V |
| Output Voltage | 12v |
| Input Voltage | 24v |
| Brand | Hesham |
| Weight | 1.5 |
| Country of Origin | Made in India |
| Recommended Order Quantity | 20 Number |
| Power | 200w |
| Current | 10A |
| Output Voltage | 12v |
| Input Voltage | 24v |
| Brand | Hesham |
| Country of Origin | Made in India |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: