Price ₹
52,500.00
₹52,500.00
| General Details: | |
| Application | Side Loader |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Weight | 270g |
| Dimension | 151 x 113 x 50 mm |
| Operating Temperature | -20 to +70 Degree C |
| Operating Voltage | DC 8-32V |
| Usage | Forklift Wireless Camera System |
| Port Of Dispatch | Vadodara |
| Production Capacity | 100 |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: