Price ₹
4,800.00
₹4,800.00
| General Details: | |
| Color | Black |
| Vehicle Type | Industrial Use |
| Others: | |
| Brand | HESHAM |
| Item Code | HIS-FLWS-005b |
| Voltage | 12V or 24V DC |
| Is It Customised | Customisation |
| Country of Origin | Made in India |
| Strap Length | 1800mm |
| Width | 50mm |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: