Price ₹
4,200.00
₹4,200.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 230V AC |
| Color | Red |
| Others: | |
| Working Temperature | 6V 4.5Ah battery |
| Model Name/Number | HIS-EE-Gujarati |
| Country of Origin | Made in India |
| Battery | 12V |
| Light | White |
| Recommended Order Quantity | 1 |
| Production Capacity | 1 |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: