Price ₹
2,800.00
₹2,800.00
| Others: | |
| Country of Origin | Made in India |
| Size: | -200*95*140 mm |
| Weight: | -388 g |
| Waterproof: | -IP 31 |
| Modes: | -5 modes (High>Medium>Low>Strobe>SOS) |
| Material: | -ABS Plastic |
| Power | 10W+10W |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: