Price ₹
29,000.00
₹29,000.00
| General Details: | |
| Material | Aluminum |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Size | 229 x 98 x 234 mm |
| Lumens | 12000 Lumens |
| LEDs | 24 (Cree LED) |
| Voltage | 9-60 V |
| Power | 120 W |
| Cable Length | 3.3 meters |
| Working Temp | -40 to 85 deg C |
| Working life | 50 |
| Recommended Order Quantity | 1 Piece |
| Delivery Time | 30 days |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: