Price ₹
7,000.00
₹7,000.00
| Others: | |
| Power | 1 W |
| Lighting Type | LED |
| Warranty | 1 year |
| IP Rating | IP55 |
| Voltage | 3.6 V |
| Weight | 750 g |
| Brightness | 110 Lumens |
| Capacity | 4.5 Ah |
| LED Light Output | 3000 lux |
| Life of LED | 50 |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: