Price ₹
2,500.00
₹2,500.00
| General Details: | |
| Material | Cover - PC |
| Color | Amber |
| Usage/Application | Forklift and Hydra Crane |
| Others: | |
| Lighting Type | LED |
| Brand | Hesham |
| Base | ABS |
| Diameter | 130mm*95mm |
| Height | 130mm |
| Ip Rating | IP 65 |
| Type | Flashing Pattern |
| Recommended Order Quantity | 1 |
| ype | LED |
| Material | Plastic |
| Base Diameter | 150 mm |
| Wattage | 5 W |
| Voltage | 10-110 VDC |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: