Price ₹
18,000.00
₹18,000.00
| General Details: | |
| Voltage | 120-277V |
| Color Temperature | 4000k |
| Others: | |
| (with arm) | 4000K |
| colour | cool white |
| temperature | 70W MH flood light |
| rated | IP65 |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: