Price ₹
1,800.00
₹1,800.00
| Others: | |
| Item Code | HIS-RGW-001 |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Wattage | 5 W |
| Brand | Hesham |
| Warranty | 1 year |
| Lighting Color | Cool White |
| Weight | 180 g |
| Brightness | 450 Lumens |
| Dimensions | 155 mm (L) x 42 mm (HD) x 27 mm (TD) |
| Bulb | CREE high power LED lamp + 12 high brightness LED lights (red led x 6 |
| Recommended Order Quantity | 10 Piece |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: