Price ₹
8,000.00
₹8,000.00
| General Details: | |
| Input Voltage | 90-305 VAC / 127-431 VDC |
| Others: | |
| Dimension | 300X202X332 mm |
| Weight | 6.3 Kg |
| Output Voltage | 36 VDC |
| Cable Diameter | 8 mm-14 mm |
| Screw Thread | G3/4 |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Anti corrosion grade | WF2 |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: