Price ₹
3,500.00
₹3,500.00
| General Details: | |
| Input Voltage | 100-240 V/AC |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Lumens | 900 Lumens |
| Charging time | 5 hrs |
| Working time | Greater than 4 hrs |
| Battery | 7.4V |
| Dimension | 230 x 172 x 113 mm |
| Weight | 1.7 kg |
| Body Color | Black and Yellow |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: