Price ₹
950.00
₹950.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Road safety |
| Others: | |
| Power | 5W |
| Brand | Hesham |
| Voltage | 12V |
| Solar Power | 1.2V / 0.001A / 0.3W |
| Operating Temperature | 30 ~ 50 deg C |
| Protection Level | IP67 |
| LED | 100 |
| Recommended Order Quantity | 1 Unit |
Advantage:
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: