Price ₹
950.00
₹950.00
| General Details: | |
| Power | 18 W |
| Others: | |
| IP Rating | IP67 |
| Color Temperature | 6500-7000 K |
| Brand | Hesham |
| Brightness | 1260 Lumens |
| Voltage | 10-30 V DC |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Housing Material | Die-Cast Aluminum |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: