Price ₹
4,000.00
₹4,000.00
| General Details: | |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage/Application | Blue LED Forklift Spotlight |
| Power | 10 W |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Connection | Leads |
| Voltage | 12-24 V |
| Housing Material | Aluminum |
| Life Span | 50 |
Features:
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: