Price ₹
4,000.00
₹4,000.00
| General Details: | |
| Wattage | 50W |
| Material | ABS |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Size | 19 x 12.5 cm |
| Brightness | 2400 Lumen |
| Modes | Low White light |
| Package Size | About 13.5 x 13.5 x 15 cm |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: