Price ₹
900.00
₹900.00
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Power(W) | 10 W |
| Applications | Work |
| Input Voltage(V) | 100-240V AC |
| Light type | COB + Blue & Red light |
| Modes | Strong |
| Size | 17.1 x 4.5 x 13.1cm |
| Switch | Push button |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: