Price ₹
4,000.00
₹4,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Emergency Exit Light Double Side |
| Voltage | 230V AC |
| Color | Green/Red |
| Size | 39.2*19*6.1cm |
| Others: | |
| Model Name/Number | HIS-EES-002D |
| Battery | 3.7V |
| Battery Back up | 3-4H |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: