Price ₹
2,900.00
₹2,900.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Reverse / Backup Alarm |
| Material | Nylon |
| Power | 15 W |
| Voltage | 12-80 V |
| Sound Level | 110dB |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Power Source | DC/Battery |
| Weight | 160 gm |
| Ip Rating | IP67 |
| Color | Black |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: