Price ₹
30,000.00
₹30,000.00
| General Details: | |
| Alarm Volume | 110 dB |
| Color | White |
| Sound Level (dB) | 120 dB |
| Alarm load | 100 mA/DC 12 V |
| Others: | |
| Brand | Hesham |
| Working Temp | -20 to 60 deg C |
| Recommended Order Quantity | 1 Unit |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: