Price ₹
55,000.00
₹55,000.00
| General Details: | |
| IP Rating | IP65 |
| Lighting Color | Cool White |
| Lighting Type | LED |
| Material | Aluminium |
| Others: | |
| Body Material | Aluminium |
| Power | 100W |
| Wattage | 100 |
| Weight | 9kg |
| Luminous Flux Tolerance | 12000m |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: