Price ₹
2,300.00
₹2,300.00
| Others: | |
| Brand | Britelite |
| Power Consumption | 3 W |
| Bulb Type | LED Bulb |
| Runtime | 720 hrs |
| Lamp | 10 W |
| LED Charging time | 12 hrs |
| Working Voltage | 10 - 30V DC |
| Delivery Time | 1 week |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: