Price ₹
40,000.00
₹40,000.00
| General Details: | |
| Head | 5 m |
| Others: | |
| Max Flow Rate | 40-70 L/min |
| Material | Metal |
| Current | 12V /24V /220V AC |
| Inlet And Outlet | 3/4" |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 40 L/min |
| Application | Forklift |
Features:
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: