Price ₹
5,800.00
₹5,800.00
| General Details: | |
| Material | Aluminium |
| Others: | |
| Country of Origin | Made in India |
| Charging time: | 3-4H |
| Voltage | 220V AC |
| Waterproof rate | IP65 |
| Size | 130*110*260mm |
| Recommended Order Quantity | 10 Piece |
| Item Code | HIS-MBRW-27W |
| Delivery Time | 3-4 |
| GST | 24AAGCH4299H1ZC |
| Year of Establishment | 2016 |
| Nature of Business | Manufacturer |
| Number of Employees | 1 - 50 |
| Turnover | |
| Legal Status | Private Limited Company |
if you are interested, please fill the below details: